Beer Hall – Keşfetmeye Hazır Mısınız?
Read Time:1 Minute, 0 Second

Beer Hall – Keşfetmeye Hazır Mısınız?

0 0

Akaretler’de Sokak Partisine Davetlisiniz: Beer Hall!

beer-hall-akaretler

Topağacı’nda geçtiğimiz sene açılan Kozmonot ile birlikte milletçe ‘daha çok, daha da çok bira’ şeklindeki haykırışlarımızdan bi haber kimse kalmamıştır sanıyoruz ki. Hatta yeni açılan mekanlarda artık kulaktan kulağa dolaşan tek şey, mutfağının ne kadar kaliteli olduğundan çok, kaç adet bira sattığı.

Hal böyleyken konseptlere doymayan İzzet Çapa’da bu trendi ucundan yakaladı ve bize Beer Hall adında bir mekan hediye etti. Hediye etti diyoruz, çünkü Beer Hall bize içki, yemek ve müziğin en keyifli halini sunmak için dizayn edilmiş.

Rengarenk köy ışıklarıyla dizayn edilen Beer Hall’da, Fries, Bugs Bunnie, Oh My Dog ve The Mexican adında dört farklı food corner var ve tabii ki tüm bunlar self-servis. Sosisli sandviçten taco’ya kadar fast food’un en iştah kabartan yiyeceklerini barındıran mekanda, içkilerin fiyatları de bize göre epey makul. Mesela 50 cc’lik bir birayı 10-15 lira, bir kadeh blush’ı da 15-20 liraya içebiliyorsunuz.

Yalnız bu bira mevzusunu önemseyenler için şunu da belirtelim, Beer Hall menüsünde 100 bira çeşidi sizi karşılıyor evet, ama söz konusu biraların hepsi Efes!

Özellikle 90’ların rock ve pop şarkılarından vazgeçemeyenlerin bayılacağı mekan bizce, festival kafasını yaşayan herkese çok iyi gelecek.

Adres: Vişnezade Mahalllesi, Süleyman Seba Caddesi, No:46, Beşiktaş-İstanbul

beer-hall-fast-food

beer-hall-alkol

beer-hall-hamburger

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %