Çeşme Altınkum’da Ramo Beach (Tektekçi Kumsalda)
Read Time:1 Minute, 6 Second

Çeşme Altınkum’da Ramo Beach (Tektekçi Kumsalda)

0 0

Kim demiş Alaçatı’nın keyfini çıkarmak için tüm tatil paranızı harcamanız gerektiğini!?

RAMO BEACH TEKTEKÇİ KUMSALDA 3

Senelerdir ‘Alaçatı demek Aya Yorgi demek’ mottosuyla çıktığımız Çeşme tatillerinden bu kez sıkılmış olucaz ki, hep farklı mekanların peşinden koşarken bulduk kendimizi. Hatta kalacağımız otelden, gideceğimiz hediyelik eşya dükkanına kadar ilk defa plansız hareket ederek, kendi adımıza bir ilke imza attık. Kendimizi Foursquare’in yorum sayfalarına emanet ederek Altınkum plajlarına gitmeye karar verdik.

RAMO BEACH TEKTEKÇİ KUMSALDA 6

İçinde Tektekçi‘nin de olmasından mütevellit kanımızın kaynadığı Ramo Beach için yola koyulduğumuzda, hep aynı yerlerde gezdiğimizi bir kez daha fark ettik. Sonunda kavuşacağımız denizi düşünerek ama yolun sonunda ne olduğunu asla görmeyerek harcadığımız 20 dakika neticesinde Ramo Beach’e vardık.

RAMO BEACH TEKTEKÇİ KUMSALDA 2

Bizim gibi dijital dünyanın tutsağı olmuş kişilerdenseniz, buranın halk plajının bir üst sınıfı olduğu yorumlarını mutlaka okumuşsunuzdur. Plaja girer girmez  ( giriş ücreti sadece 15 lira ) sol tarafta göreceğiniz evli-mutlu-çocuklu popülasyonu, bu yorumun tek gerçek kanıtı. Yani, sağ taraf bizimdir koşun:)

RAMO BEACH TEKTEKÇİ KUMSALDA

Bizim Yunan adalarından anımsadığımız ‘ne ararsan var’ dedirten makul fiyatlı menüsüyle karşılaştığımız Ramo Beach’in tam ortasında yer alan Tektekçi’nin -can yakmayan- fiyatlarıysa alıştığımız türden. İlla Mojito içeceğim diyenlerden değilseniz, kendi chill-out’unuzu yaratmanın ilk adımını tropikal meyvelerle hazırlanan dev Smoothie’lerden sipariş ederek atabilirsiniz.

Instagram için beş günlük içerik yaratabileceğiniz Ramo Beach’in deniziyse Altınkum’a daha önce hiç gitmemişler -bizim gibi- için bir şahane! Belki aranızda Ilıca’da denize girenler varsa bir sonraki yazı hayal etmeye başlamıştır bile.

RAMO BEACH TEKTEKÇİ KUMSALDA 5
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir yanıt yazın