İstanbul’un En İyi Havuzları: İstanbul Hilton Bomonti
Read Time:54 Second

İstanbul’un En İyi Havuzları: İstanbul Hilton Bomonti

0 0

Yaklaşan kavurucu yaz sıcaklarında şehrin stresinden uzaklaşıp, kaçıp havuz keyfiyle serinlemek isteyenler için İstanbul’un en iyi havuzlarını listelemeye başlıyoruz. İstanbul’un en iyi havuzları önerisine Bomonti’de bulunan Hilton Bomonti ile başlıyoruz.

Yazın en keyifli ikilisi havuz ve pool bar sezonu Hilton Istanbul Bomonti’de açılıyor. Şehrin stresini ve yorgunluğunu atmak isteyenler için ayrıca Hilton Istanbul Bomonti tam şehrin kalbinde lezzetli yemekler eşliğinde havuz keyfi sunuyor…

İstanbul’un En İyi Havuzları

Uzun süren yorucu kış etkilerinden arınmanın artık tam zamanı! Adeta yazı müjdeleyen Hilton Istanbul Bomonti’de içerisinde bir de Avrupa’nın en büyük ve ödüllü Eforea Spa’sında bulunan açık havuz 5 Haziran tarihinde misafirlerini ağırlamaya başlayacak.

Hem otel misafirlerine hem de rezervasyon yaptırarak gelmek isteyen tüm ziyaretçilere açık olan havuz ve pool bar, lezzetli atıştırmalıklar ve ferahlatıcı içeceklerle günün keyifle geçmesine katkı sunuyor. Otelde konaklayan misafirlere de havuz keyfini avantajlı fiyatlarla sunuluyor.

0-16 yaş arası çocuklar için yüzde 50 indirim sunuluyor.

Havuz kullanım ücretleri:

Hafta içi: 1000TL

Hafta sonu: 1500TL

Hafta içi çift kişilik kullanım: 1600TL

Hafta sonu çift kişilik kullanım: 2400TL

İstanbul’un en iyi havuzları serimizi okumaya ve keşfetmeye bizimle devam edebilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %