Malta Yeme – İçme | Gululu Restaurant
Read Time:1 Minute, 7 Second

Malta Yeme – İçme | Gululu Restaurant

0 0
Malta’da ister en lüks restoranda oturun, isterseniz sokak lezzetlerini deneyin… Aklınızda tek kalacak şey ne kadar lezzeti olacağına emin olun. Biz Malta’nın en çok, çoğu bizde de olan ama size yerken iki katı zevk veren mezelerini sevdik.
malta-yemek-gululu
Malta’nın en hareketli bölgelerinden St Julians’ta kaldığımız için yemek konusunda epey alternatifimiz vardı. Adaya vardığımız ilk gün seçimimizi Gululu’dan yana yaptık. Burası St. Julian’s bölgesinde denize sıfır yan yana olan restoranlardan biri. Bahçe, iç ve teras kısımları mevcut. Genelde kalabalık olduğu için önceden rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Restoranın kendi web sitesi üzerinden kolayca rezervasyon yapabilirsiniz.
malta-yeme-icme-restoran-gululu
Pizza, makarna, hamburger gibi sınırsız seçeneğe sahip restoranda biz, gözümüze kestirdiğimiz mezeler ile makarna siparişi verdik.
malta-ne-yenir-gululu
Önce, yanında muazzam domatesli tatlı bir sosla gelen ve peynir kızartması, üzeri baharat ve mis gibi zeytinyağ ile servis edilen daha tuzlu bir peynir ve fasulye, kabak gibi sebzelerle hazırlanan hafif bir zeytinyağlıyı bir güzel yedik:)
malta-yeme-icme-rehberi
Daha sonra buraya kadar gelmişken içinde deniz mahsulu olan birşeyler yemeden olmaz diyerek, birer karidesli makarna söyledik. Bu arada yemeğin yanında içtiğimiz Rose Malta şarabını çok sevdik, hatta eve gelmeden bakkaldan bir kaç şişe almayı ihmal etmedik.
 malta-saint-julians-ne-yenir
Fiyatlar nasıl diye düşünüyorsanız, ortalama olarak mezeleri 5 euro, makarnaları 10 euro, şarapları 4,5 euro olarak düşünebilirsiniz. Geri kalanı da sizin içeceğiniz su miktarına kalmış.
Gululu Adres: Malta Adası, Saint Julian’s, Triq Spinola, 133
Malta ulaşım yazımızı merak ediyorsanız, buradan okuyabilirsiniz.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %