top of page
  • Yazarın fotoğrafıGidelimburalardan.net

Atelier Rebul, İkonik İstanbul Koleksiyonu ile Gizemli Bir Yolculuğa Sürüklüyor

Read Time:1 Minute, 42 Second

Doğu-Batı sentezi İstanbul’un tüm zengin renklerini yansıtan Atelier Rebul İstanbul İmza Koleksiyonu’nun beklenilen, her duyuya hitap eden yeni ürünlerinin lansmanı geçtiğimiz günlerde Tarihçi, Yazar Saffet Emre Tonguç’un Karaköy’ün Gizemi Turu eşliğinde gerçekleştirdi.  

Atelier Rebul, bu organizasyonun gelirini, depremde hayatını kaybeden rehberlik okuyan üniversite öğrencileri adına Saffet Emre Tonguç’un açtığı TEV-Umut Baharı burs projesine ve EPOS 7 Derneği’nin deprem bölgesindeki tarihin yeniden canlanması adına toplanan fonuna bağışladı.

Atelier Rebul, İstanbul’dan ilham alınarak yaratılan, gizemli ve sıcak baharat notalarının birleştiği İstanbul Koleksiyonu’nun yenilenen ürün yelpazesinin lansmanını gerçekleştirdi. Tarihçi, Yazar Saffet Emre Tonguç’un Karaköy’ün Gizemi Turu eşliğinde yapılan etkinlikte davetliler İstanbul’un yenilenen koku dünyasına giriş yaparken  İstanbul’un gizemli tarihine ve kültürüne de tanık oldular.

Şehrin kendine has dokusundan ve Mısır Çarşısı’nın değerli otantik baharat kokularından ilham alan İstanbul Koleksiyonu’nun yeni ürünlerinin Atelier Rebul Heritage Store’da deneyimlenmesinin ardından Tarihçi, Yazar Saffet Emre Tonguç’un Karaköy’ün Gizemi Turu ile misafirler İstanbul’un hiç tanık olmadıkları hikayelerin içlerine girdiler. Davetlilerin çoğunluğunun ilk defa görme fırsatı bulduğu Rus Çatı Kilisesi, Yeraltı Camii, Ziraat Bankası, Murat Pastanesi, Kılıç Ali Paşa Camii, Saat Kulesi ve İstanbul Modern Müzesi önünde biten eski ve yeninin harmanlandığı İstanbul öyküsü hayranlıkla sonlandı.

Atelier Rebul’ün yenilenen İstanbul Koleksiyonu…

Koleksiyonun yeni ürünlerinin yıldızı, İstanbul Eau de Parfum’ün kokusuna sadık kalarak yaratılan daha da zengin içerikli, güçlü ve yoğun Yeni İstanbul Extrait de Parfum. İstanbul’un ikonik kokusuyla yaratılmış ve sandal ağacı yağının yenileyici, besleyici ve iyileştirici gücüne sahip Saç Parfümü, Işıltılı Vücut Yağı, Parfümlü Şampuanı, Durulanmayan Saç Kremi, ayrıca çok beklenen yeni boyuyla Medium Çubuklu Oda Kokusu da İstanbul İmza Koleksiyonu’na katıldı.

İkonik İstanbul Koleksiyonu, safran, tarçın, karanfil ve vanilyanın çekici ve sıcak baharat notaları ile gizemli bir dünyanın kapılarını aralıyor. Çarpıcı kalp notası, baştan çıkarıcı menekşe, yasemin ve siyah orkide ile harmanlanırken; alt notalar ise vanilya, amber ve miskin derin notaları ile sarılıyor. Sofistike odunsu sandal ağacı notaları, paçuli, sedir ağacı, baştan çıkarıcı Oud ile birleşerek kalıcı bir iz bırakıyor.

Happy

0 0 %

Sad

0 0 %

Excited

0 0 %

Sleepy

0 0 %

Angry

0 0 %

Surprise

0 0 %

Comments


Top Stories

Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
bottom of page