top of page
  • Yazarın fotoğrafıGidelimburalardan.net

Bali’de Yaşam | Potato Head Beach Club

Read Time:1 Minute, 9 Second

Bir Bali Harikası


Şimdi size anlatacağımız plajda deniz, kum, güneş, renkli içecekler, hareketli müzik gibi ruhumuzu şenlendiren ve alıştığımız “beach” bileşenlerinden çok daha fazlası var!


Snapseed (15)

Endonezyalı mimar Andra Matin tarafından tasarlanan Potato Head Beach Club, Roma’nın meşhur Kolezyum’un yapısından ilham alıyor. Ülkenin farklı yerlerinden topladığı eski panjurları kullanan Matin, Seminyak’ın en eğlenceli mekanlarından birini yaratmış.


IMG_0593


Snapseed (19)

Singapur ve Hong Kong’ta da şubeleri bulunan Beach Club’ın asıl evi, üç restoran, iki bar ve Hint Okyanusu’na karşı elinizde içkinizle keyif sürebileceğiniz bir havuza ev sahipliği yapan, Potato Head Beach Club Bali.


IMG_0605


Snapseed (16)

Mekan giriş alanı, asma kat ve havuzun önünde yer alan açık kısmıyla üç bölümden oluşuyor. Bizdeki plajların aksine, giriş ücretinin olmadığı Potato Head Beach Club‘ta isterseniz farklı yemekleri tadabileceğiniz restoranda, isterseniz arkadaşlarınızla takılabileceğiniz lounge bölümünde, ya da DJ’e daha yakın olayım ve havuz başında keyif süreyim isterseniz de pofidik koltuklarda oturabilirsiniz. Fakat burası için önceden rezervasyon yaptırmayı unutmayın, sonra üzülürsünüz.


IMG_0596


IMG_0668

En muhteşemi de, balayı çiftlerinin sıkça tercih ettiği kumsalda yani Hint Okyanusu’na karşı olandan bahsediyoruz, şarap kadehlerinizi romantik bir havada tokuşturabileceğiniz bir diğer pofidik şezlong alanını tercih edebilirsiniz.


Snapseed (18)


IMG_0627

Kimsenin sizi bir şeyler sipariş vermeye zorlamadığı, kibar bir personelle haşır neşir olacağınız, havlu kirasının sadece 2 dolar olduğu bu beach club’a bayılacaksınız.


Snapseed (17)


IMG_0632

Son olarak mekan sahiplerinin sanat, müzik, film ve tasarım sektöründen kişilerle iş birlikleri kurarak, misafirlerine ilham dolu bir tecrübe sunduğu mekanın, Ağustos ayından itibaren dünyaca ünlü DJ’lere ev sahipliği yaptığını da unutmadan belirtelim.

Happy

0 0 %

Sad

0 0 %

Excited

0 0 %

Sleepy

0 0 %

Angry

0 0 %

Surprise

0 0 %

Commentaires


Top Stories

Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
bottom of page