top of page
  • Yazarın fotoğrafıGidelimburalardan.net

Bozcaada Gezi Rehberi | Coffee Shelter

Read Time:48 Second

Bozcaada’nın ilk ve tek 3. dalga kahvecisiyle tanışın!


Biz kahvesiz yapamayan İstanbullu’lar olarak, Bozcaada’ya gelmeden önce iyi kahve nerede içilir araştırırken, karşımıza çıkan ilk mekan Coffee Shelter oldu. Geçtiğimiz sene açılan ve adanın merkeze çıkan sokaklarından en tatlısını, kahve kokusuna boğan mekanın dekorasyonu da kendisi gibi cool. Tavan arasındaki hamaklı pofidik bölümü fotoğraflayamadığımız için hala pişmanız:)


bozcaada-ucuncu-dalga-kahvei-coffee-shelter

Kafenin sahibiyle karşılaşamasak da araştırmalarımız sonucunda kahve çekirdeklerini yurt dışından alıp, kendilerinin kavurduğunu öğreniyoruz. Emeğe her zaman saygımız sonsuz olduğundan, sadece latte ile kalmayıp, americano, espresso ve cold brew kahvelerini de deniyoruz.


bozcaada-rehberi-kahve-nerede-icilir-coffee-shel

Bozcaada’dan eli boş dönmek istemeyenler, Coffee Shelter’a da uğrayıp, mekanın satışa sunduğu kupa ve bardak altlıklarını da değerlendirebilir.


kahve-nerede-icilir-cofee-shelter

bozcaada-kahve-coffee-shelter

Coffee Shelter Adres; Alaybey Mah. Çınarçeşme Sok No:5, Bozcaada

Gezginler bu içeriği en çok bu kelimelerle aradılar;Bozcaada Gezi RehberiBozcaada AlışverişBozcaada Ne Zaman GidilirBozcaada Bilinmesi GerekenlerBozcaada Faydalı BilgilerBozcaada UlaşımBozcaada’ya Nasıl GidilirBozcaada NeredeBozcaada OtelleriBozcaada Gezilecek YerlerBozcaada Nasıl KalınırBozcaada Coffee Shelter

Happy

0 0 %

Sad

0 0 %

Excited

0 0 %

Sleepy

0 0 %

Angry

0 0 %

Surprise

0 0 %

Commentaires


Top Stories

Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
bottom of page