top of page
  • Yazarın fotoğrafıGidelimburalardan.net

Ferdi Baba, Mandarin Oriental Bodrum'da Açılıyor

Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici koyu olan Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum eşsiz lezzetlerle donatılmış birbirinden iddialı restoranlarıyla hızlı bir giriş yaptı. Bu yıl restoran seçkisine yeni katılan Ferdi Baba ile lezzet yelpazesini genişleterek her beğeniye hitap ediyor.
Mandarin Oriental, Bodrum, imza lezzetlerin eşlik ettiği güçlü mutfağı, konsept menüleri ve özgün tatları ile bu sezonda da Bodrum’un vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. 


Oluşturduğu mutfak seçkisiyle çok sayıda uluslararası gastronomi ödülüne layık görülen Mandarin Oriental, Bodrum, konsept menüleri ve özgün tatlarıyla dikkat çeken restoranlarıyla yeni sezonda hizmet verecek. Bu yıl dünyaca ünlü isimlerin misafir şef olarak seçkin bir lezzet şöleni yaşatacağı Mandarin Oriental, Bodrum zengin mutfak seçkisini daha da güçlendiriyor.


Mandarin Oriental, Bodrum’da sezonun önemli yeniliklerinden biri Alaçatı’nın ünlü restoranlarından olan Ferdi Baba’nın en özel lezzetlerini bu sezon Mandarin Oriental, Bodrum misafirlerine de sunması olacak.


Rezervasyon ve sorularınız için lütfen www.mandarinoriental.com/bodrum adresini ziyaret ediniz.
Comentarios


Top Stories

Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
bottom of page