top of page
  • Yazarın fotoğrafıGidelimburalardan.net

Mandarin Oriental Bosphorus'ta Havuz Keyfi

Eşsiz İstanbul Boğazı manzarasıyla lüks ve huzuru buluşturan Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul açık havuz, Mindfulness, Aqua Gym ve Barbara Sturm bakımlarıyla, kentte yaz mevsimini keyifli geçirmek isteyenlere unutulmaz anlar vaat ediyor.  


Mandarin Otel Havuzu
Mandarin Otel Havuzu

Kişiye özel hizmet anlayışı, özgün tasarımı ve lüks dokunuşlarıyla benzersiz deneyimler sunan Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, yaz mevsimini kentte geçirenlere çok özel fırsatlar sunuyor. Boğazın kıyısında konumlanan ve lüksün en seçkin halini sunan The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, misafirlerine unutulmaz anlar yaşatıyor.


Açık havuz keyfi

Yaz aylarının da vazgeçilmez adresi haline gelen Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, kentin en güzel manzarasına hâkim açık havuzuyla göz kamaştırıyor. Misafirler hem şehrin merkezinde hem de doğanın içinde yaz güneşinin ve Boğaz manzarasının tadını çıkarırken, hafif atıştırmalıklar ve serin içeceklerle kendilerini şımartabiliyor.


Mindfulness ve Aqua Gym Seansları  


The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, bünyesinde bulunan stüdyosunda bireysel veya gruplar için mindfulness dersleriyle meditasyonun derin huzurunu sunuyor.


Mandarin Otel Havuzu
Mandarin Otel Havuzu


Barbara Sturm ürünleri ile sonsuz güzellik


Dünyaca ünlü doktor Barbara Sturm’un özel bakım uygulamaları ve ürünleri de The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’da sonsuz güzelliğin sırlarını keşfetmek isteyenleri bekliyor.


Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un sunduğu bu benzersiz deneyimleri, kentin en güzel manzarasının eşliğinde ve lüksün ayrıcalıklı konforuyla yaşamak isteyenler, aşağıdaki numaradan rezervasyon yaptırabilirler.

Kommentare


Top Stories

Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
bottom of page