top of page
  • Yazarın fotoğrafıGidelimburalardan.net

Milano’da Turist Olmak – Gezilecek Yerler – Akşam Ne Yiyelim?

Read Time:59 Second

Cheers Marilyn!


milano-dinner

Küçük bir Duomo turundan sonra ilk akşam yemeğimiz için yola çıkıyoruz. Aslında çok da farkında olmadan tuttuğumuz Airbnb evimizin aşırı merkezi olması sebebiyle, her yere yürüyerek gitmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Milano’daki ilk akşamımızda, yemek için önceden bir restorana karar vermemiştik, ama minik dükkanları ve şirin kafeleriyle diğer lokasyonlardan kolayca ayrılan Brera‘ya gideceğimiz garantiydi.

10 dakikalık bir yürüyüş sonrasında vardığımız Brera soğuktan mıdır Christmas tatilinden midir bilemiyoruz ama, hayalimizdeki gibi hareketli bir yer çıkmadı. Yine de Tripadvisor yorumlarını göz önünde bulundurarak, dışarıdan görünümünü beğendiğimiz bir restorana illa ki oturacaktık.

Özellikle kapıda misafir buyur eden garsonların güler yüzlülüğü ve mekanın da tıka basa dolu olmaması sebebiyle, New Art Cafe‘yi tercih ettik.

Marilyn Monroe‘nun daha önce görmediğimiz ya da ikonlaşmadığı için dikkatimizi çekmeyen fotoğrafları, New Art Cafe’nin sahiplerini epey etkilemiş olmalı ki, kendisi her köşeden bizi izliyor gibiydi:)

Aşırı derece kritik eden bir ekip olmadığımızdan, bizim için kaliteli ortam, güler yüzlü çalışanlar ve lezzetli şarap mutlu olmamız için yeterliydi aslında. Tüm bunları bulduğumuz mekanda yediğimiz Ravioli ve Pizza Margherita da bizden geçer not alacak kadar iyiydi.

Milano’ya geldiğinizde Brera’da pişman olmayacağınız bir akşam yemeği yemek istiyorsanız, New Art Cafe’ye gelebilirsiniz.

Adres: Via Brera, 23, 20121 Milano, İtalya


Snapseed[1]


Snapseed (2)

Happy

0 0 %

Sad

0 0 %

Excited

0 0 %

Sleepy

0 0 %

Angry

0 0 %

Surprise

0 0 %

Comentários


Top Stories

Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
bottom of page