top of page
  • Yazarın fotoğrafıGidelimburalardan.net

Nespresso' dan Yeni “Unutulmaz Yaz” Koleksiyonu

Nespresso, Akdeniz’in sımsıcak, canlı sahillerinden ilham alarak tasarlanan yepyeni “Unutulmaz Yaz” koleksiyonuyla kahveseverleri keyifli bir yolculuğa davet ediyor. 


Nespresso, her yaz heyecanla beklenen, sınırlı sayıda üretilen ve buzlu kahve tarifleri için tasarlanan kahvelerden, özel aksesuarlara ve kahve makinelerine yeni Unutulmaz Yaz koleksiyonunu kahve tutkunlarıyla buluşturuyor. Akdeniz’in canlı ve sofistike sahillerinden ilham alan renkli yaz koleksiyonu, rüya gibi bir tatili simgeliyor. 1970'lerin Saint Tropez'inden İtalyan Dolce Vita'sına, günlük temponun yavaşladığı, güneşli her anın keyfinin çıkarıldığı enerjik bir yaşam tarzını yansıtan Unutulmaz Yaz koleksiyonu, Akdeniz’in benzersiz kahve kültürünü Nespresso tutkunları için yeniden tasarlıyor. Nespresso Unutulmaz Yaz
Nespresso Unutulmaz Yaz

Pantone Renk Enstitüsü’nün renk uzmanları tarafından yaratılan Habanero Gold, Muskmelon, Aquarelle, Blue Lolite ve Mandalina Turuncusu tonları, ikonik Akdeniz sahil kasabalarını yansıtan duyusal bir renk paleti oluşturuyor. Akdeniz esintili, sınırlı sayıda üretilen ve yazın ferahlatıcı kahve tarifleri için özel olarak tasarlanan kahveler, kahve makineleri ve aksesuarlar, bu benzersiz renk plaetiyle ve birbirinden farklı ve özgün kahve lezzetleriyle her yudumda kahve severleri Akdeniz sahillerinde keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. 

 

Buz eşliğinde içmek için özel olarak hazırlanan kahveler

Nespresso, sıcak yaz aylarında ferahlatan soğuk kahve tarifleri için çok sevilen hindistan cevizi aromalı,  Original sistemi ile uyumlu Coconut Flavour Over Ice ve Vertuo sistemi ile uyumlu Tropical Coconut Flavour Over Ice kahveleri ile yaz günlerinize egzotik bir hava katmaya devam ediyor. Nespresso Barista Creations serisinin yaza özel lezzetlerinden Original sistemi için Freddo Delicato & Freddo Intenso ve Vertuo sistemi için  Ice Leggero & Ice Forte kahvelerini de tekrar kahve severlerle buluşturuyor.

 

Nespresso, Unutulmaz Yaz koleksiyonuna özel Vertuo sistemi ile uyumlu hazırlanan bu yazın yeni soğuk kahvesi Sunny Almond Vanilla Flavour Over Ice’ı beğeniye sunuyor. Hafif kavrulmuş Arabica kahve çekirdekleriyle hazırlanan pürüzsüz ve ferahlatıcı vanilya ve badem aromalı Sunny Almond Vanilla Flavour Over Ice, Nespresso tutkunlarını Akdeniz sahillerinde keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.  Bu yazın bir diğer kahvesi Cold Brew Style Intense ise tatlı karamel notalarıyla pürüzsüz, ipeksi ve cesur dokulu bir kahve deneyimi sunuyor. Nespresso, geleneksel yavaş soğuk demleme tekniğini saniyeler içerisinde kahve severlerin hazırlayabileceği Cold Brew Style Intense ile keyifli bir kahve deneyiminin kapılarını aralıyor.Nespresso Unutulmaz Yaz
Nespresso Unutulmaz Yaz


Comments


Top Stories

Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
bottom of page