top of page
  • Yazarın fotoğrafıGidelimburalardan.net

Paris Ulaşım – Paris Dolmuşu

Read Time:1 Minute, 9 Second


Pariste Ulaşım Paris Dolmuşu

Paris’te ulaşım her zaman Paris’ e ilk defa gidenler için bir sorun olmuştur. Paris gezi yazılarının birçoğunda da ilk defa gidenlerin RER + Metro gibi aktarmalardan uzak durması gerektiğini görürsünüz. Bizler de valizi fazla olan ve kalabalık bir grupla gidenler için bir alternatif getirmek istedik: Paris Dolmuşu !

Paris Dolmuşu, Charles de Gaulle (CDG), Orly (ORY) ve Beauvais (BVX) havaalanlarından adresinize veya Disneyland Paris’e güvenli ve ekonomik bir şekilde ulaşmanızı sağlayan, konforlu araçlarla sağlanan özel bir taşıma hizmetidir. Uçaktan indiğiniz anda sizi zahmetli ve yorucu ulaşım derdinden kurtarıp, ilk dakikadan tatilinize ve iş seyahatinize yoğunlaşma keyfini sunuyor.  Paris ulaşım ihtiyaçlarınıza çözüm getirmek üzere yardımcı olur. Paris Dolmuşu girişiminin Türkler tarafından gerçekleştiriliyor olması bence bu yolu seçmeniz için ekstra bir tercih unsuru!


Pariste Ulaşım Paris Dolmuşu 3

Paris Dolmuşu için rezervasyonunuzu seyahatinizden önce, uçak biletinizi aldığınız esnada yapabilir, böylece havaalanına iner inmez herhangi bir karmaşa yaşamadan sizi bekleyen araca binerek adresinize ulaşabilirsiniz. Taksi veya otobüs sırası beklemeden, Paris’te araba kiralama derdine girmeden, elinizde bavullarla şehrin bilmediğiniz bir yerine değil, adresinize güvenle ulaşırsınız. Burada özelikle kalabalık giden kişiler için RER + Metro bağlantısı kullanıp valizlerle uğraşmaktansa, doğrudan Paris Dolmuşu’nu seçebilirsiniz.

Ek bilgi olarak Paris Dolmuşu hizmetleri;

– Paris Havalimanlarına gidiş-dönüş transferleri – Disneyland Paris bileti ve gidiş-dönüş transferleri – Paris Gezi danışmanlığı – Paris içi ara transferleri – Fuar alanlarına gidiş dönüş transferleri – Düğün ve nişanlarda lojistik destek

Rezervasyon, bilgi ve güncel fiyatlar için www.parisdolmusu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Happy

0 0 %

Sad

0 0 %

Excited

0 0 %

Sleepy

0 0 %

Angry

0 0 %

Surprise

0 0 %

コメント


Top Stories

Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
bottom of page