top of page
  • Yazarın fotoğrafıGidelimburalardan.net

Tatil Sepeti için 5 Önemli Tavsiye

Read Time:1 Minute, 12 Second

Tatil sepetinizi oluşturmak için küçük tüyolara mı ihtiyacınız var? Eskiden yılda sadece bir ya da iki defa tatile çıkmak hepimizin hayaliyken, şimdilerde ise tatil sepetimizi küçük long weekendlerle taçlandırıp, yaptığımız tatil sayısını yıl içerisinde arttırmaya çalışıyoruz. Peki tatil sepetimizin içerisine daha fazla tatil sokuşturmanın sırrı nerelerden geçiyor?

İşte sizlere tatil sepetindeki tatil sayısını arttırmanın yolları;

Yapmak istediğiniz tatil konseptini belirleyin.  

Öncelikle tatil sepetini oluşturmadan önce tatil konseptinize karar verin. Örneğin yazın 1 deniz tatili, 1 keyif tatili; kışın 1 kayak; baharda bir Kapadokya tatili gibi yıl içerisinde dönemlerin konseptine karar vermek hayatınızı kolaylaştıracaktır.


Tatil Sepeti 8

Gideceğiniz rotaları şekillendirin.

Nereye gideceğinize karar vermek ve rotaları planlamak belirsizlikleri her zaman ortadan kaldırmıştır. Bu yüzden tatil sepetinizi oluştururken rotalarınızı şekillendirmeyi unutmayın.


Tatil Sepeti 4

Tatile kimlerle gideceğinizi belirleyin.

Tatil bazen arkadaşlarla geçirilen hoş vakitlerden de ibarettir. Fakat size ağırlık yapmayacak, kafanıza uyum gösterecek birilerini seçmek en önemlisi olsa gerek.


Tatil Sepeti 5

Gelecek yılın resmi tatil günlerine göz gezdirin.

Kimsenin aklına gelmese de bu konu çok önemli! 1 Mayıs – 23 Nisan gibi resmi tatillerin cuma ya da pazartesiye geldiği günler sizlere güzel bir es için vakit yaratabilir.


Uçak bilet kampanyalarını takip edin, fiyat alarmları belirleyin.

Skyscanner gibi sitelerden gitmek istediğiniz rotalar için fiyat alarmları kurun. Bir bakmışsınız hayatınızı kurtaran teklif, mailinize gelmiş olabilir!


Tatil Sepeti 2


tatil sepeti, tatilsepeti, antalya, alanya, tatil, tur, gezi, ağva, agva, antalya hotel, seyahat, tatil köyü, gezi rehberi, bodrum, bodrum otelleri, bodrum tatil, bodrum otel, gezi, seyahat, rehber, tavsiye, blog, travel, summer, holiday, hotel, otel, trip, tip, flight, uçak

Happy

0 0 %

Sad

0 0 %

Excited

0 0 %

Sleepy

0 0 %

Angry

0 0 %

Surprise

0 0 %

Kommentarer


Top Stories

Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
bottom of page