top of page
  • Yazarın fotoğrafıGidelimburalardan.net

Yaz Mevsimine Yakışan Kokular

Jo Malone London bu yaz da yazın tazeliğini ve enerjisini hissettirecek, güneşin ve doğanın enerjisini taşıyan kokuları ile yazın keyfini her anda yaşatıyor.

İşte yaz mevsimine yakışacak kokular:


English Pear & Freesia Cologne:

Taze toplanmış armutların canlı tazeliği, saf beyaz frezya çiçekleriyle etkileyici bir şekilde buluştuğu bu ikonik koku tüm mevsimlerin vazgeçilmezi. Hafif ve meyvemsi notaları ile yaz mevsimine de çok yakışan ikonik koku yaz anlarınızda özel ve zarif hissettiriyor.

 

Wild Bluebell Cologne:

Üst notasında yer alan çan çiçeği ile duyuları canlandıran bu hafif çiçeksi koku temel notasındaki beyaz miskin kattığı yumuşaklık ile yaz mevsiminin tazeliğini teninizde hissettirirken, herkesi büyülü etkisi altına alıyor.

 

Wood Sage & Sea Salt Cologne:

Üst notasonda amber tohumu, kalp notasında deniz tuzu ve temel notasında adaçayı bulunan bu koku dalgalar sahile vururken rüzgarlı bir kıyı boyunca yapılan kaçamağı anımsatırken yazın serinleten dokunuşunu yanınızda hissettirir.

 

Honeysuckle & Davana Cologne:

İngiliz hanımeli, davana ve yosunun muhteşem birleşimi ile aromatik olan bu koku size güneşin sıcaklığını hissettirken yaz akşamlarının romantizmini yansıtır.

 

Lime Basil & Mandarin Cologne:

Keskin fesleğen ve aromatik beyaz dağ kekiği, Karayip rüzgarlarıyla dans eden satsuma kokusuna beklenmedik bir dönüş getiriyor. Klasik kokulardan biri olan bu koku yazın her ortamda dikkat çekerken unutulmaz anlara eşlik ediyor.

 

Nectarine Blossom & Honey Cologne:

Şeftali, akasya balı ve kuş üzümünün bir araya gelmesiyle ortaya çıkan bu sıcak koku yaz aylarına canlı bir başlangıç yapmak isteyenler için ideal olmakla kalmıyor ayrıca yaz aylarına neşe ve enerji katıyor.

Comments


Top Stories

Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
bottom of page