Uber Taksi Uygulaması ile Keyifli Yolculuklar
Read Time:46 Second

Uber Taksi Uygulaması ile Keyifli Yolculuklar

0 0

uber-taksi-uygulaması

Artık Paris seyahati için harekete geçme zamanı! Uber uygulamasını indirip basit birkaç kayıt adımdan sonra haritada bize en yakın araçları tarıyoruz. Nispeten kalabalık bir grup ve eşyalardan oluşan seyahatimiz için Uber XL seçiyoruz. Etrafımızda tam 3 tane XL araç bizleri bekliyor. Araç çağırma tuşuna basıyoruz ve şoför bizi hemen arıyor. Ve tam 18 dk sonra bizi almaya geliyor.

Güler yüzlü sürücümüz bizi VIP aracı ile almaya geliyor. Korkmayın  tüm bu hizmetler sadece bir taksi parasına! Gideceğimiz rotayı da planladıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Her şeyden önce kendinizi çok özel hissediyorsunuz! Araçların çok konforlu ve temiz olduğunun altını ekstra çizmek gerekir. Başkaları için ne kadar önem taşır bilmiyoruz ama 5 yıldızlı güvenli sürüş koşulları içerisinde yolculuğumuzu gerçekleştiriyoruz!

Atatürk Hava Alanı’na sabah sabah çok konforlu bir yolculuk ile ulaşıyoruz Kendi aracınızla gelip vale, otopark derdi ve trafik stresi çekmeden fiyat / performans dengesinde mükemmel bir yolculuk yapıyoruz. Ayrıca uygulama üzerinden yolculuk tutarını arkadaşlarınızla bölüşme imkanınız da mevcut!

uber-taksi-uygulaması

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %