Çeşme Kafe Pi Beach Club
Read Time:1 Minute, 9 Second

Çeşme Kafe Pi Beach Club

0 0

163754042

Yaz geldi ve  yine tatil tatil zamanı… Hafta sonu yakın yazlığımız olan Çeşme’ye gitmek, bazen İstanbul’da arabayla Avrupa Yakası’na geçmekten daha kolay hale geldi! Hele bir de İstanbul’da eğlenebileceğiniz mekanlar kalmadıysa vay halinize…

Çeşme’de bu sene beach’ler arasında büyük bir kapışma yaşanıyor. Her beach’in kendine has bir tarzı, bir duruşu olsa da eğleneceğimiz beach clubları bir liste halinde tutsak yine 5’i geçemeyiz diye düşünüyorum.

Aya Yorgi’de yine sezonun en eğlenceli mekanları arasında yer alan Kafe Pi Beach Club için 2014 yazında gitmeyi düşünenler için birkaç bir şey yazalım. Giriş ücreti 30TL ve otopark ücreti 20TL. Eğer Curcuna Otel’de kalıyorsanız bu ücretleri ödemeden giriş yapma şansınız var.

Perşembe akşamları elektronik müziğin önemli isimlerindne BeeGee çıkıyor. ‘’Cadı Avı’’ projesiyle eğlence severlere müzik ziyafeti sunmaya başlayan Ceylan Ertem’i pazar gecesi yakalayabilirsiniz. Eğer şanslı iseniz Cihan Kula’yı dinleyebilir, happy hour’larda yükselen müziğin sesine kulak verebilirsiniz. Bazı geceler kapanışa yakın Türkçe şarkılarla “bizim şarkılar da iyiymiş” diyerek baya baya eğlenebilirsiniz!

Bu kadar eğlencenin yoğun olduğu yerde bazı aksamaların olduğu haberlerini okuyuculara vermekte fayda var. Gündüzleri beach kısmı çok kalabalık oluyor. Bu kalabalıkla birlikte serviste yavaşlamaların olduğu dillerde.

Yaş ortalamasının düştüğü konusunda da söylentiler de cabası. Ama bir arkadaşın şu cümlesine hayranım; “Burası çoluk çocuk kaynıyor ama bu çocuklar eğlenmeyi iyi biliyor!!!

Gidip gitmemek size kalmış ama yaşını başını almış, kasıntı tiplerin yanında şişe açtırmak gibi derdiniz yoksa, burası tam bir eğlence yuvası!

KAFE Pi Beach Club 7

KAFE Pi Beach Club 6

KAFE Pi Beach Club 3

KAFE Pi Beach Club

KAFE Pi Beach Club 4

KAFE Pi Beach Club 5

 

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir yanıt yazın